Vodafone TV

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.7 MB
  • Version 4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Vodafone Türkiye
Vodafone TV mobil uygulaması sayesinde dilediğiniz TV kanalına ulaşabilir ve keyifle seyredebilirsiniz.

Vodafone TV mobil uygulamasını Android  işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınızda dilediğiniz TV kanalına ulaşarak kaliteli bir şekilde seyretmenize imkan tanıyor. Vodafone şirketi tarafından geliştirilerek kullanıcılarına sunulan Vodafone TV mobil uygulamasında TV kanalları kesintisiz bir şekilde hizmet veriyor. 

Vodafone kullanıcılarının kullanabilecekleri Vodafone TV mobil uygulamasında dilediğiniz kadar film, dizi, kanal sizleri bekliyor. Seçim yapmak size kalmıştır. İstediğinizi seçerek keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Kaliteli bir dizi, film arşivini sizlere sunan Vodafone TV mobil uygulamasında kullanıcılar yüksek kaliteli görüntü eşliğinde film seyredecek ve aynı zamanda oldukça farklı bir arşivin sahibi olacaklar. 

Vodafone TV mobil uygulaması sayesinde canlı yayınları, yayın akışlarını kaçırmadan takip edebilirsiniz. Eğer kaçırdığınız kısım varsa canlı yayın başladığı anda 15 dakika geri sararak kaçırdığınız kısmı telafi edebilirsiniz. Bütün bu eğlenceye ister wifi bağlantısı üzerinden, ister mobil bağlantınız üzerinden erişebilirsiniz. Üstelik Vodafone TV Standart Paket abonesiyseniz Vodafone TV kullanımınız mobil internet paketinizden düşmez. 

Daha Fazla Göster
Vodafone TV indir
DİĞER SÜRÜMLER